Na vědomost se dává:

Součástí programu Burčákových slavností je kromě otevřených sklepů i výstava vín Národní soutěže vín Velkopavlovické podoblasti v Hotelu Amande kousíček od náměstí.

Burčákové slavnosti lákají do Hustopečí tisíce lidí. Kromě místních a těch, kteří využijí veřejnou dopravu, zamíří každý rok na akci řada návštěvníků auty. Pro ty jsou připravena záchytná parkoviště na okraji města.

Opatření a nařízení vlády v nouzovém stavu se neustále mění a po prvních plánech na obnovení podnikatelských činností nebo výuky ve školách se čeká i na přesnější pokyny k pořádání kulturních akcí. Těch byla v Hustopečích zrušena celá řada, další se odkládají nebo přesouvají až na příští rok.

Burčákové slavnosti v Hustopečích přilákaly i přes deštivé počastí 20 tisíc návštěvníků. Velký ohlas sklidila Tereza Mašková i kapely Slza a Olympic.

Na náměstí i v okolních ulicích už několik dnů vládne čilý ruch příprav na největší kulturní akci roku v našem městě. Burčákové slavnosti začínají už zítra! Za pětadvacet let trvání si našly tisíce příznivců, kteří se začátkem října do Hustopečí pravidelně vracejí a užívají si zdejší jedinečnou atmosféru. Mnozí z nich se každý rok zapojí do sbírání...