Burčákovky i letos BUDOU!

27.05.2018

Burčákové slavnosti se budou již tradičně konat první říjnový víkend, od 4. do 6. října. A ano, je to ten stejný víkend, kdy se budou po celém Česku konat komunální volby. I tak se dá vše stihnout - volební místnosti otevírají své brány v pátek již ve dvě hodiny odpoledne a to hlavní burčákové veselí startuje navečer. Věříme, že i čtyřiadvacátý ročník Burčákových slavností v Hustopečích bude vydařený!

Návštěvníci se mohou těšit na řemeslný jarmark, historický průvod, zasedání Burčákové unie a na mázhausy, ve kterých poteče burčák proudem.

Burčákové slavnosti budou zahájeny ve čtvrtek, kdy děti svým vystoupením připraví pódium na Dukelském náměstí pro velké hvězdy, které vystoupí po nich. 

V pátek vypuknou naplno otevíráním mázhausů a ve večerních hodinách zazní koncert kapely Hamlet , které vytvoří na náměstí stejnou bouři, jako lini Děda Mládek Illegal Band. Večer zakončíme tradiční ohňovou show. 

Součástí sobotního programu bude i letos řemeslný jarmark, zvěřinec, šapitó a krytochvíle pro děti, malá scéna v domě U Synků, apod. O hudební program se postarají The TAP TAP, Walda Gang a Jelen.

Nenechte si ujít nezapomenutelný zážitek s unikátní atmosférou! Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji již od 1. června za zvýhodněnou cenu na oba dva dny slavností za 150 Kč. K dostání jsou v Turistickém informačním centru Hustopeče, v síti Ticketstream nebo přes portál SMSTicket.